Nuselský pivovar

Ideální spojení historie se současností

Nuselský pivovar

Klidné bydlení s centrem na dosah

Nuselský pivovar

Originální byty s autentickou atmosférou

Moderní. Historické. Živé.
Nuselský pivovar přináší originální bydlení na výjimečném místě. Na úpatí pražských Vinohrad a v srdci tradičních Nuslí se harmonicky prolíná moderní architektura se záchranou kulturního dědictví, historie se současnými požadavky na pohodlí, stejně jako klid a bezpečí rezidenčního bydlení se všemi výhodami života v přirozeném centru dění.

Rezidence

V citlivé moderní části najdete byty od malých přes rodinné bydlení s předzahrádkami po velkorysé penthousy s terasami.
VÍCE O REZIDENCÍCH

Lofty

Osobité bydlení s autentickou atmosférou nabízejí pečlivě rekonstruované budovy původního barokního pivovaru z roku 1694.
VÍCE O LOFTECH

Vyberte si
bydlení

Rezidence
Lofty

Výjimečná lokalita blízko centra

Výhodnou polohu na rozhraní Vinohrad a Nuslí, těsné sousedství parků Folimanka a Grébovka stejně jako snadnou dostupnost centra ocení všichni, kdo vyhledávají klidnější bydlení se všemi výhodami města na dosah.
VÍCE O REZIDENCÍCH

Architektonicky promyšlený projekt

Revitalizací celého areálu vzniká komorní čtvrť přirozeně propojující bydlení s veřejným prostorem plným zeleně, nákupní možnosti s privátními zákoutími a tradici s moderními nároky. To vše pod taktovkou architektů a urbanistů CMC Architects a Chybík + Krištof.
VÍCE O PROJEKTU

Všechny služby po ruce

Obchody, služby či restaurace přímo v areálu a v nejbližším okolí, rychlé spojení tramvají do středu města nebo na vltavskou Náplavku, zázemí tradiční pražské čtvrti i dostatek parků a příjemných míst pro relax dělají z Nuselského pivovaru ideální místo k bydlení.
VÍCE O LOKALITĚ

Opravdová hypotéka

2,99 %

Nízká sazba = nízký příjem

Proč Nuselský pivovar

01
Podzemní
parkování
02
Místa pro relax
& zeleň
03
Přímo
u stanic MHD
04
Spolehlivý
developer
05
Kvalitní architektura
& urbanismus
06
Spojení historického
s moderním
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ipsa aliquam hic aspernatur veniam ea repellendus! Quis, amet, cumque, animi, deserunt accusantium sunt fuga modi facere pariatur architecto odio perspiciatis debitis!

Sledujte naše sociální sítě

Opravdová hypotéka 2,99 %

Quisque tincidunt scelerisque libero. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit. In laoreet, magna id viverra tincidunt, sem odio. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit.
Hypoteční kalkulačka