Můj byt,

Moje nusle

MIMOŘÁDNÝ PROSTOR PRO NOVÝ ŽIVOT

Moderní prostor pro bydlení, práci, služby a trávení volného času, který vzniká na území bývalého Nuselského pivovaru jeho kompletní revitalizací, je dlouho očekávanou změnou a událostí. Do tohoto místa postupně vracíme život s ambicí znovu vytvořit a oživit atraktivní část pražských Nuslí, která byla dlouho opomíjena. Lidé se sem budou rádi vracet, ať už do svých domovů nebo k příjemnému posezení s přáteli.

INSPIRACE A SVĚŽÍ ENERGIE

V žádané pražské lokalitě, na úpatí Vinohrad vzniká perspektivní místo, které spojuje historii se současností. Obchody, restaurace a další služby jsou soustředěny především v památkově chráněné části, ale i podél pěších zón. Veřejná prostranství jsou výzvou pro pořádání nejrůznějších společenských akcí, trhů, či kulturních setkávání. Rozsáhlá nová rezidenční část s klidnými privátními zákoutími se přirozeně prolíná do veřejného prostoru Nuselského pivovaru.

Lokalita

MŮJ BYT, MOJE NUSLE

V následujících letech zde citlivou rekonstrukcí historických budov a výstavbou nové části vznikne více než 400 bytů. Výstavba bude realizována v několika etapách, z nichž první začala v létě 2021. Dokonalou a prvotřídní nabídku představuje výběr bydlení od praktických malometrážních bytů nebo příjemného rodinného bydlení v bytech s předzahrádkami, až po velkorysé luxusní penthousy s terasami v horních podlažích věžových domů v nejvyšším standardu premium. Součástí areálu budou veřejná prostranství plná zeleně, klidná místa určená k relaxaci i příjemný prostor pro zdejší rezidenty.

Ceník

Sledujte naše sociální sítě