Rezidence

Moderní výstavba v Nuselském pivovaru nabízí široký výběr bytů od malých přes rodinné bydlení po velkorysé penthousy. Všechny byty mají balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku, jednotlivé domy navíc propojuje vnitroblok plný zeleně a relaxačních zón.

Nový
pivovar

Moderní bytové domy nabízejí velký výběr dispozic, vysoký standard provedení a ke každému bytu balkon, lodžii, terasu či předzahrádku.

Pivovarské
věže

Bydlení pro náročné přinášejí tři nepřehlédnutelné věžové domy, jejichž architektura je inspirována historickými pivovarskými komíny.

Výjimečná lokalita blízko centra

Výhodnou polohu na rozhraní Vinohrad a Nuslí, těsné sousedství parků Folimanka a Grébovka stejně jako snadnou dostupnost centra ocení všichni, kdo vyhledávají klidnější bydlení se všemi výhodami města na dosah.

Architektonicky promyšlený projekt

Revitalizací celého areálu vzniká komorní čtvrť přirozeně propojující bydlení s veřejným prostorem plným zeleně, nákupní možnosti s privátními zákoutími a tradici s moderními nároky. To vše pod taktovkou architektů a urbanistů CMC Architects a Chybík + Krištof.

Všechny služby po ruce

Obchody, služby či restaurace přímo v areálu a v nejbližším okolí, rychlé spojení tramvají do středu města nebo na vltavskou Náplavku, zázemí tradiční pražské čtvrti i dostatek parků a příjemných míst pro relax dělají z Nuselského pivovaru ideální místo k bydlení.

Mapa
projektu

Standardy bytů

Standardy
Standardy

Vysoké standardy pro moderní život

Standardy vybavení staví na pečlivém výběru kvalitních značek českých i světových výrobců. Volit můžete z několika různých typů obkladů a dlažeb, podlahových krytin, vnitřních dveří a zařizovacích předmětů, které se liší designem, barevností nebo povrchovou úpravou. Nabízíme také široké možnosti klientských změn.

S financováním vám pomůžeme

Využijte naplno všechny výhody, které vám ohledně financování bytu nabízíme. Ať už to bude náš výhodný Platební kalendář nebo pomoc s vyřízením nejvýhodnější hypotéky, ušetříte tím svůj čas i peníze a ujistíte se, že není důvod odkládat nákup bytu na později.