Rezidence

Moderní výstavba v Nuselském pivovaru nabízí široký výběr bytů od malých přes rodinné bydlení po velkorysé penthousy. Všechny byty mají balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku, jednotlivé domy navíc propojuje vnitroblok plný zeleně a relaxačních zón. Součástí projektu jsou také tři nově vznikající devíti-patrové věže, které nabídnou krásné výhledy na široké okolí Nuselského pivovaru.


Výjimečná lokalita blízko centra

Výhodnou polohu na rozhraní Vinohrad a Nuslí, těsné sousedství parků Folimanka a Grébovka stejně jako snadnou dostupnost centra ocení všichni, kdo vyhledávají klidnější bydlení se všemi výhodami města na dosah.

Architektonicky promyšlený projekt

Revitalizací celého areálu vzniká komorní čtvrť přirozeně propojující bydlení s veřejným prostorem plným zeleně, nákupní možnosti s privátními zákoutími a tradici s moderními nároky. To vše pod taktovkou architektů a urbanistů CMC Architects a Chybík + Krištof.

Všechny služby po ruce

Obchody, služby či restaurace přímo v areálu a v nejbližším okolí, rychlé spojení tramvají do středu města nebo na vltavskou Náplavku, zázemí tradiční pražské čtvrti i dostatek parků a příjemných míst pro relax dělají z Nuselského pivovaru ideální místo k bydlení.

Mapa
projektu

Standardy bytů

Standardy
Standardy

Vysoké standardy pro moderní život

Standardy vybavení staví na pečlivém výběru kvalitních značek českých i světových výrobců. Volit můžete z několika různých typů obkladů a dlažeb, podlahových krytin, vnitřních dveří a zařizovacích předmětů, které se liší designem, barevností nebo povrchovou úpravou.

Vybavíme Váš
byt na míru

Ve spolupráci s naším dlouhodobě ověřeným partnerem, společností Hanák Ateliery, nabízíme nově našim klientům možnost dodání interiéru na klíč. Tato nabídka se realizuje ve dvou úrovních: SMART, určené spíše pro investiční byty, a LIVING, určené hlavně pro vlastní bydlení. Obě kategorie se liší jak materiály, povrchy a vybavením, tak samozřejmě i cenou.
Více informací a kontakty najdete v katalogu vybavení.

S financováním vám pomůžeme

Využijte naplno všechny výhody, které vám ohledně financování bytu nabízíme. Ať už to bude náš výhodný Platební kalendář nebo pomoc s vyřízením nejvýhodnější hypotéky, ušetříte tím svůj čas i peníze a ujistíte se, že není důvod odkládat nákup bytu na později.