Podmínky a prohlášení

Za veškeré informace uveřejněné na stránkách www.nuselsky-pivovar.cz (dále jen „Stránky“) odpovídá společnost Penta Real Estate, s.r.o., IČ: 03590534, DIČ: CZ03590534, se sídlem Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C 234454, jako provozovatel těchto internetových Stránek (dále jen „Provozovatel“).

Podmínky pro uživatele Stránek jsou následující: (dále jen „Podmínky“):

 • Provozovatelem a vlastníkem Stránek www.nuselsky-pivovar.cz je Provozovatel.

 • Tyto Podmínky pro uživatele Provozovatel vydává pro účely seznámení veřejnosti se způsobem používání a podmínkami Stránek.

 • Zasahovat jakýmkoliv způsobem bez souhlasu Provozovatele do obsahu a technické podstaty Stránek je zakázáno. Oprávnění rozhodovat o změnách Stránek má pouze Provozovatel.

 • Přístup k některým informacím uvedeným na Stránkách může být Provozovatelem podmíněn poskytnutím osobních údajů uživatele. V takovém případě Provozovatel nakládá s těmito údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

 • Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na těchto Stránkách jsou pouze informativní povahy.

 • Podmínky užívání Stránek jsou platné a účinné dnem jejich zveřejnění. Dnem zveřejnění je 4. prosinec 2020.

 • Doporučená konfigurace prohlížeče a počítače: Stránky jsou plně kompatibilní se všemi obvyklými typy prohlížečů v posledních verzích (tj. s nainstalovanými aktualizacemi k měsíci květen 2018). Stránky byly testovány pro prohlížeče Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera. Pro plnou funkčnost Stránek je nutná zapnutá podpora JavaScriptu a doporučen je přehrávač Adobe Flashplayer.

 • Podmínky je oprávněn měnit nebo doplňovat pouze Provozovatel.

 • K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Své nastavení cookies můžete změnit ZDE.

 • Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas, aby společnost Penta Real Estate, s.r.o. uchovávala, shromažďovala, zpracovávala a nakládala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat. Souhlasím s tím, že zpracováním mých údajů může Penta Real Estate, s.r.o. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

 • Vyplněním a odesláním formuláře činím nezávaznou poptávku k zaslání bližších informací o předmětu poptávky a neprovádím jakoukoliv předrezervaci či rezervaci vybrané bytové jednotky, nebytové jednotky či rodinného domu. Poptání bližších informací nezavazuje mne ani jakoukoliv jinou osobu k podpisu jakékoliv smlouvy, ani mi nezakládá právo požadovat uzavření jakékoliv smlouvy, zejména rezervační smlouvy, budoucí kupní smlouvy či kupní smlouvy. Beru na vědomí a souhlasím s tím, že tzv. předrezervace (tj. nezávazná rezervace s platností 5 dní) není platně uskutečněna do doby, než mi prodejce písemně nebo emailem potvrdí, že předrezervaci učinil. Za účelem závazné rezervace je nutná osobní schůzka s prodejcem a uzavření písemné rezervační smlouvy.
Zdroje historických fotografií:

 • Archiv Národního muzea, Práce a Národní Politika 2-Praha, FotoPNP 2_342.

 • Muzeum cenných papírů, nadační fond, Praha, T7545 – Akciový pivovar v Nuslích u Prahy, pohlednice Soběslavova ulice.

 • Muzeum cenných papírů, nadační fond, Praha, AQ0110 – Akciový pivovar v Nuslích u Prahy, fotografie sládků a dělníků na dvoře pivovaru.

 • Státní oblastní archiv, Pivovary a sladovny s.p. - fotodokumentace, kart. č. 5, obálka č. 7.“