Novinky

09. 04. 2024

Vyhlášení vítězů soutěže o návrh dětského hřiště

V úterý 2. dubna byli vybráni vítězové výtvarné soutěže o návrh nového dětského hřiště v Nuselském pivovaru. Akce proběhla v prostorách Nuselské radnice, kde bylo vybráno osm vítězů. Zadání umožnilo dětem využít jejich geometrické a matematické dovednosti, vítězné návrhy však vynikaly i po umělecké stránce. Ve výběrové komisi zasedli zástupci developera Penta Real Estate spolu se zástupci MČ Praha 4. Při výběru nechyběli ani zástupci zúčastněných základních škol Křesomyslova a Táborská a architektonické studio CHYBÍK + KRYŠTOF Architects.

05. 03. 2024

Vybavíme Váš nový byt na míru

Ve spolupráci s naším dlouhodobě ověřeným partnerem, společností Hanák Ateliery, nabízíme nově našim klientům možnost dodání interiéru na klíč. Tato nabídka se realizuje ve dvou úrovních: SMART, určené spíše pro investiční byty, a LIVING, určené hlavně pro vlastní bydlení. Obě kategorie se liší jak materiály, povrchy a vybavením, tak samozřejmě i cenou. V té je zahrnuto zaměření, doprava, instalace a navíc individuální sleva 20 % na veškerý vestavěný nábytek. Katalog vybavení interiérů najdete zde.

07. 02. 2024

VĚŽ A9 NOVĚ V PRODEJI

Právě jsme spustili prodej bytů v poslední pivovarské věži A9. Na výběr je z celkem 9 nadzemních podlaží, na kterých najdete byty s dispozicemi od 2+kk až po penthouse 5+kk v nejvyšším podlaží. Všechny byty disponují balkóny a terasami s výhledem na okolí Nuslí. Objevte novou nabídku rezidenčního bydlení pár minut od centra!

25. 01. 2024

Třetí triumf v soutěži Realitní projekt roku 2023

V letošním ročníku největší soutěže rezidenčních projektů ČR získal na základě hlasování Nuselský pivovar cenu veřejnosti v regionu Prahy 4. Projekt si již třetím rokem v řadě odnáší ocenění mezi nejlepšími developerskými projekty, tentokrát díky hlasování občanů.

12. 12. 2023

Vítězství v CIJ Awards 2023

V letošním ročníku soutěže CIJ Awards Czech Republic se mezi oceněnými projekty umístil i Nuselský pivovar. Na galavečeru 30.11. získal cenu Best Residential Upcoming, která se uděluje nejlepším rezidenčním projektům ve fázi výstavby nebo přípravy. Jsme rádi, že jsme právě ve 23. ročníku této prestižní soutěže uspěli s Nuselským pivovarem.

27. 11. 2023

Retailové jednotky k pronájmu

V projektu Nuselského pivovaru jsou k dispozici prostory i pro obchody a služby. V historickém pivovaru je k dispozici 3031 m2 komerčních prostor, v přízemních podlažích rezidenčních domů u náměstí pak dalších 660 m2. Mimo jiné se můžete těšit na supermarket Penny, drogerii Rossman, kavárnu a pekárnu Zrno & Zrnko či Turnovskou pivnici.

12. 10. 2023

Nuselský pivovar oslavil glajchu

Slavnostní glajcha neboli oslava dosažení nejvyššího bodu hrubé stavby, se odehrála 12. října na krásné terase s výhledem na celý areál pivovaru i okolí Nuslí a Vinohrad. Nechyběl proslov Marka Dospivy, zakladatele Penta Real Estate, ani starosty Prahy 4, Ondřeje Kubína. Na události se sešli také architekti obou částí projektu - ateliér CHYBIK + KRISTOF a CMC Architects. Všem zúčastněným moc děkujeme za skvělou atmosféru!

19. 06. 2023

Prodej Loftů zahájen

Oficiálně jsme zahájili prodej originálních bytů v historické části Nuselského pivovaru. Památkově chráněné budovy nabízejí byty s individuálními dispozicemi od 1+kk po 4+kk. Předpokládaný termín dokončení je ve 3. čtvrtletí roku 2025.

15. 03. 2023

Práce na rekonstrukci začaly

Zahájili jsme stavební práce v historické části Nuselského pivovaru - v Loftech. Druhá etapa revitalizace tohoto brownfieldu zahrnuje obnovu historických budov původního barokního pivovaru z roku 1694 a nabídne nejen originální bydlení, ale také obchodní pasáž a vnitřní náměstí. Vznikne tak ideální propojení historie se současností.

28. 02. 2023

Stavební povolení pro historickou část

Na konci ledna jsme získali stavební povolení pro rekonstrukci historické části Nuselského pivovaru. Rekonstrukce historických budov společně s novou výstavbou vytvoří unikátní kombinaci nejen rezidenčních, ale také komerčních prostor. Pronájem obchodních prostor už běží, zahájení prodeje bytů v historické části Nuselského pivovaru je plánováno na druhé čtvrtletí 2023.

30. 01. 2023

Nuselský pivovar opět absolutním vítězem

Ve čtvrtek 26. ledna proběhlo slavnostní vyhlášení už dvanáctého ročníku soutěže Realitní projekt roku 2022. Rezidence Nuselský pivovar – 1. etapa opět zabodovala jako Absolutní vítěz mezi developerskými projekty v celé ČR na základě hlasování veřejnosti. Kromě toho získala také Cenu architektů a Cenu veřejnosti v regionu Praha 4. Všem hlasujícím děkujeme.

13. 12. 2022

BYDLENÍ V HISTORICKÉM PIVOVARU – REGISTRACE

Připravujeme pro vás nabídku unikátních bytů v historické části Nuselského pivovaru. Citlivě rekonstruované budovy nabídnou zcela neobvyklý prostor pro bydlení. Vzniknou zde atypické byty s netradičními dispozicemi či s původními stavebními prvky. Registrujte se již nyní pro přednostní nabídku.

22. 09. 2022

ZAŘAZUJEME DO PRODEJE POSLEDNÍ BYTY V BUDOVÁCH A

Právě jsme do prodeje zařadili byty v dalších budovách A, konkrétně v bytových domech A1, A3, A4, A5 a A7 i v pivovarské věži A2. V nabídce najdete až 100 nových bytů o dispozicích od 1+kk až po 5+kk ve vysokém standardu Premium. Předpokládaný termín dokončení je třetí kvartál roku 2024.

16. 08. 2022

VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ

Využijte náš výhodný platební kalendář! Na rozdíl od jiných developerů nepožadujeme, aby měl klient uzavřenou hypotéku ihned po podpisu smluvní dokumentace, ale až těsně před dokončením projektu. Nyní zaplatíte pouze 20 % ceny bytu a zbytek částky až v roce 2024 za nižší úrokovou sazbu.

Více informací na stránce financování.

31. 05. 2022

PRODEJ NOVÝCH BYTŮ V BUDOVÁCH A

Do prodeje uvádíme 80 nových bytů o dispozici 1+kk až 4+kk ve vysokém standardu Premium. Byty najdete ve třech bytových domech – A6, A8 a pivovarské věži A9. Dokončení je předběžně plánováno na 3Q 2024. Byty v dalších budovách budeme do prodeje pouštět postupně a o prodeji vás budeme včas informovat.

05. 04. 2022

NOMINACE V SOUTĚŽI REALITNÍ PROJEKT ROKU 2022

Rezidence Nuselský Pivovar obdržela v probíhajícím dvanáctém ročníku soutěže Realitní projekt roku 2022 plaketu „Nominovaný projekt“. Do soutěže tedy vstupujeme s velkým očekáváním, jak dopadne hlasování odborné poroty i veřejné hlasování.

28. 01. 2022

Vítěz Realitní Projekt Roku 2021

25. ledna proběhlo v Prague Boutique Hotelu Maximilian slavnostní vyhlášení výsledků jedenáctého ročníku soutěže Realitní projekt roku 2021. Rezidence Nuselský pivovar si z prestižní soutěže odnesla nejen Cenu architektů za Prahu 4, ale především cenu Absolutního vítěze mezi developerskými projekty. Všem hlasujícím děkujeme.

18. 08. 2021

Přípravné práce pro budovy A1-A9 a B1-B8

Zahájili jsme přípravné práce pro výstavbu nových bytových domů Rezidence Nuselský pivovar. První etapa revitalizace zdejšího brownfieldu zahrnuje výstavbu bytů, která nabídnou široký výběr dispozic a provedení ve vysokém standardu.

23. 07. 2021

NOVÉ JEDNOTKY V PRODEJI

Nově do prodeje vstupují bytové domy B1, B2 a B8 nabízející nové byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk ve vysokém standardu Premium. Prohlédněte si nabídku volných bytů v našem ceníku.

16. 07. 2021

STAVEBNÍ POVOLENÍ A ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY

Pravomocné stavební povolení na výstavbu bytových domů A1-A9 a B1-B8 bylo vydáno začátkem července 2021. V návaznosti na tuto skutečnost bude v následujících dnech zahájena výstavba. Předpokládaným termínem dokončení je 4Q 2023 u budov A i B. K nastěhování budou jednotky připraveny přibližně do půl roku od dokončení.

16. 03. 2021

NOVĚ V PRODEJI

Nově do prodeje vstupují bytové domy B3 a B7 nabízející 60 nových bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk ve vysokém standardu Premium. Budova B3 je první ze tří devítipodlažních pivovarských věží, které svou specifickou cihlovou fasádou odkazují na původní architekturu pivovaru a stanou se dominantou celého projektu.

04. 12. 2020

PRODEJ ZAHÁJEN

Nabízíme prvních 79 bytů v budovách B4, B5 a B6. Další budovy budou uvedeny do prodeje postupně. Prostřednictvím našich prodejců se můžete dopodrobna seznámit s nabídkou bydlení včetně termínů, možností financování nebo standardů vybavení.

30. 11. 2020

3D MODEL V PRODEJNÍM CENTRU

Kompletní 3D model rezidenčních domů v Nuselském pivovaru na vás již čeká v prodejním centru, které je umístěno na piazze Florentina, v ulici Na Florenci 2116/15, v Praze 1. Prostřednictvím našich prodejců se zde můžete dopodrobna seznámit s nabídkou bydlení. Pro vaše maximální pohodlí si vždy sjednejte schůzku předem.

15. 09. 2020

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ

Projekt Nuselský pivovar získal územní rozhodnutí v právní moci. V první polovině roku 2021 by na něj mělo navázat i stavební povolení a následně zahájení výstavby. Jedná se o klíčový milník v očekávání spuštění prodeje, které plánujeme už na podzim tohoto roku.