Lokalita

Život v Nuslích

Nová městská čtvrť s názvem Nuselský pivovar vyrůstá v Nuselském údolí v prostoru mezi Bělehradskou a Křesomyslovou ulicí poblíž divadla Na Fidlovačce na pravém břehu Botiče v městské části Praha 4 v Nuslích. Rozkládá se na ploše téměř 32 tisíc metrů čtverečních uprostřed živé městské části, a přitom chráněná od okolního ruchu ulice.

Skrytý ráj uprostřed města

Těsné sousedství dvou rozsáhlých městských parků Folimanka a Havlíčkovy sady s nádhernou Grébovkou a Viničním altánem dovoluje všem místním obyvatelům opravdový relax v zeleni a možnost věnovat se nejrůznějším volnočasovým aktivitám. Blízkost náměstí Bratří Synků a navazující Nuselské ulice se všemi obchody, službami a restauracemi zajišťuje veškerý komfort v obslužnosti rezidentů. Milovníci kultury jistě znají legendární Divadlo Na Fidlovačce, které stojí přímo přes ulici.

Všechny výhody rychlého spojení s centrem Prahy jsou velkým potenciálem tohoto místa. Tramvají to trvá chvilku do středu města nebo na nábřeží Vltavy. K atraktivitě budoucí obytné čtvrti přispěje i to, že nedaleko odsud, na náměstí Bratří Synků, se v budoucnu plánuje otevření nové stanice metra trasy D.

3 min

nám. Bratří synků
Chůze

15 min

Havlíčkovy sady
Chůze

25 min

Náplavka
Chůze