1694

Lofty

Originální bydlení s autentickou atmosférou industriální historie najdete v pečlivě rekonstruovaných částech původního barokního pivovaru z roku 1694. Památkově chráněné budovy nabízejí byty s individuálními dispozicemi od 1+kk po 4+kk.

Propojení historie se současností

Lofty Nuselského pivovaru nabízejí ojedinělou možnost bydlet moderně mezi stěnami starými několik století. Citlivým zachováním původních stavebních prvků zde vzniknou inspirativní prostory s nezaměnitelnou atmosférou z časů dávného rozmachu českého průmyslu.

Respekt k duchu místa

Architektonické zpracování projektu od ateliéru CMC Architects a studia Chybík + Krištof spojuje pečlivou rekonstrukci historických památek s moderními nároky. Na místo s bohatou historií a souborem památkově chráněných industriálních budov se tak znovu vrací život.

Příjemný prostor pro život

Promyšlený areál Nuselského pivovaru nabídne otevřený prostor pro setkávání, pečlivý výběr obchodů a služeb i klidná a bezpečná zákoutí pro rezidenty. Stane se tak oázou bez hluku dopravy a přirozeným centrem komunikujícím se svým okolím.

Mapa
projektu

Vysoké standardy pro moderní život

Quisque tincidunt scelerisque libero. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit. In laoreet, magna id viverra tincidunt, sem odio. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit. In laoreet, magna id viverra tincidunt, sem odio.

Máte zájem o přednostní nabídku?

Detailní nabídku bytů v historické části Nuselského pivovaru právě připravujeme. Chcete-li být mezi prvními, zaregistrujte se.

*Toto pole je povinné

Vysoké standardy bydlení

Standardní vybavení Premium staví na pečlivém výběru kvalitních značek. Volit můžete z několika typů obkladů a dlažeb, podlahových krytin, vnitřních dveří a zařizovacích předmětů s různým designem, barevností nebo povrchovou úpravou. Pokud si vyberete materiál mimo standardní nabídku nebo chcete měnit vnitřní dispozice a rozvody, uděláme maximum pro to, abychom vám v rámci širokých klientských změn vyšli vstříc.
KATALOG STANDARDŮ - LOFTY

Vybavíme Váš
byt na míru

Ve spolupráci s naším dlouhodobě ověřeným partnerem, společností Hanák Ateliery, nabízíme nově našim klientům možnost dodání interiéru na klíč. Tato nabídka se realizuje ve dvou úrovních: SMART, určené spíše pro investiční byty, a LIVING, určené hlavně pro vlastní bydlení. Obě kategorie se liší jak materiály, povrchy a vybavením, tak samozřejmě i cenou.
Více informací a kontakty najdete v katalogu vybavení.

S financováním vám pomůžeme

Využijte naplno všechny výhody, které vám ohledně financování bytu nabízíme. Ať už to bude náš výhodný Platební kalendář nebo pomoc s vyřízením nejvýhodnější hypotéky, ušetříte tím svůj čas i peníze a ujistíte se, že není důvod odkládat nákup bytu na později.